Koszyk

O firmie

Jesteśmy młodym, prężnie działającym zespołem, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Nasza firma powstała w 2009 roku w Elblągu. W chwili obecnej świadczymy usługi w dziesięciu miastach w Polsce, również dzięki rozwijającej się sieci franczyzowej. Stale bierzemy udział w szkoleniach, doskonaląc nasze umiejętności oraz uaktualniając wiedzę.  Zdobyte doświadczenie pozwala nam obsługiwać klientów zawsze na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się skupem i sprzedażą wszystkich przedmiotów, które nadają się do dalszej odsprzedaży, a więc smartfonów, komputerów i innych urządzeń elektronicznych, a także elektronarzędzi czy wyrobów jubilerskich. Na miejscu dokonujemy szybkiej i rzetelnej wyceny. Od początku działalności niezmiennie naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment o towary nowe i używane. Sprzedaż w naszych sklepach odbywa się na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Jesteśmy po to, by pomagać, dlatego oferujemy kompleksową usługę i podchodzimy indywidualnie do klienta. Rozumiemy tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej, dlatego swoim klientom, zapewniamy pełną dyskrecję. Nasza pomoc nie kończy się tylko na obsłudze klienta. Udzielamy wsparcia finansowego różnym organizacjom charytatywnym oraz instytucjom kulturalnym i sportowym. Dzięki sieci współpracowników i kontrahentów jesteśmy w stanie  zrealizować niemal każde zamówienie. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, wszystkie nasze placówki wyposażone są w monitoring i nowoczesne systemy alarmowe.

 

Dlaczego my?

  • Naszym celem jest rozwój i dbałość o jak najwyższą jakość usług.
  • Sukcesywnie uruchamiamy nowe kanały sprzedaży, od sprzedaży stacjonarnej, aż po wszystkie możliwe drogi sprzedaży on-line.
  • Swoim klientom oferujemy różne metody płatności, oraz pakiety usług dodatkowych.

 

 

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ