Odwiedziliśmy dziś Panią Monikę - wicedyrektor Domu Dziecka w Elblagu
Przekazaliśmy prezenty dla "jej" dzieci 
Mamy nadzieję, że umilą wieczór wigilijny podopiecznym placówki


Dziewczynki chciały błyszczeć, więc dostaną przepiękne celebrytki
Chłopcy w listach do Mikołaja głównie pisali o słuchawkach, grach lub powerbankach - i to znajadą pod choinką 






